Tatil HizmetleriTatil Hizmetleri
Şifremi unuttum

Tropikal Cennetler Turu

Tur Bilgisi

9 Gece 10 Gün
Singapur Havayolları ile Vizesiz
Promosyon Tur
1299 € ‘den itibaren

Tur Programı

1. Gün ISTANBUL / SiNGAPUR

Istanbul Ataturk hava limanindan Singapur hava yollari SQ391 tarifeli seferi ile 13.30 hareket ve 05.00 Singapur’a varis.

 

2. Gün SiNGAPUR -KOH SAMUI

2. Gün SiNGAPUR -KOH SAMUI

3. Gün KOH SAMUI

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman..Dileyen misafirlerimiz adanin muhtesem sahillerinde denize girebilir ya da dunya standartlarindaki Beach Club’lardan birinde keyifli vakit gecirebilirler. Geceleme otelinizde.

4. Gün KOH SAMUI

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman..Dileyen misafirlerimiz adanin muhtesem sahillerinde denize girebilir ya da dunya standartlarindaki Beach Club’lardan birinde keyifli vakit gecirebilirler. Geceleme otelinizde.

5. Gün KOH SAMUI-PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra özel aracimiz ile Koh Samui havalimanına 20 dakika surecek olan transferiniz yapilacak.

Yaklasik 1 saatlik ucusunuzun ardindan Phuket hava limaninda sizleri bekleyen ozel aracimiz ile Phuket hotelinize 45 dakikalik bir yolculuk yapacaksiniz.

Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak 18.00’da düzenlenecek olan Acik bufe aksam yemekli Fantasea Show Turu’na (80 Euro) katılabilirler. Geceleme otelinizde.

6. Gün PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna (80 Euro) katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

7. Gün PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman..Arzu eden misafirlerimiz icin extra Fil safarisi turu (50 Euro) Geceleme otelinizde.

8. Gün PHUKET

Sabah kahvaltisindan sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 07.30 hareket ile tam günlük öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turu (80 Euro) yapılacaktır. Geceleme otelinizde.

9. Gün PHUKET – SINGAPUR

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman..Ogleden sonra özel aracimiz ile 45 dakikalik bir surede Phuket havalimanına transfer..MI757 tarifeli seferi ile 20.10 hareket ve 22.55’de Singapur’a varis.

10. Gün SINGAPUR -İSTANBUL

.SQ392 tarifeli seferi ile 01.45 hareket ve Istanbul Ataturk hava limanina 07.45’te varis ile Turumuzun sonu.

24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti

0850 840 80 60 0312 430 40 20