Tatil HizmetleriTatil Hizmetleri
Şifremi unuttum

MARMARİS-FETHİYE-MARMARİS KLIMALI YATLAR (MAVİ YOLCULUK)

Tur Bilgisi

Son 4 Kişi
19/06/2018 – 26/06/2018
7 Gece – 8 Gün
2,600 TL yerine sadece 1,600 TL

Tur Programı

1. Gün MARMARİS

Teknelerinize saat 15.30’dan itibaren yerleşebilirsiniz. Servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Marmaris Yat Limanı’nda yapılır.

 

2. Gün EKİNCİK KÖRFEZİ-DALYAN

Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne hakkında temel bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne doğru seyre başlanır. Buradan opsiyonel olarak düzenlenen Dalyan turuna katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde yapılır.

3. Gün BATIK HAMAM-TERSANE ADASI-KIZILADA

Deniz sakinken geçilmesi gereken, dalgaları ile ünlü Dişibilmez ve Kurtoğlu Burunları nedeniyle diğer günlere nazaran sabah çok erken yola çıkılır ve dünyaca ünlü Göcek Körfezi’ne ulaşılır. Batık Hamam’da sabah kahvaltısı ve yüzme molası verilir. Burası denize gömülü muhteşem eski bir hamamdan dolayı aynı zamanda Kleopatra veya Batık Hamam koyu diye de bilinir. Daha sonra Tersane Adası’na doğru hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme Kızılada’da yapılır.

4. Gün FETHİYE

Sabah Fethiye Liman’ına giriş yapılır. Antik çağda Telmessos olarak adlandırılan Fethiye, Likya Uygarlığı’nın Karia ile birlikte batıdaki en önemli şehriydi. Şehir kâhinleriyle ünlüydü. Misafirlerimize Fethiye’de opsiyonel olarak safari turu sunuyoruz. Tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Samanlık Koy’unda öğle yemeği yiyip yüzebilirler. Teknemiz saat 16:00’dan sonra Ece Saray Marina’da akşam yemeği ve gecelemek için demirleyecektir.

5. Gün GÖCEK KÖRFEZİ-YASSICA ADALARI

Kahvaltıdan sonra Göcek Körfezi’ne hareket edilir. Birbirinden güzel doğa harikası adaların arasında seyrederek Yassıca Adası’na demir atılır. Öğle yemeği bu güzel takımadalarda yenir. Bu masmavi sularda yüzmek, dalış yapmak misafirlerimize tavsiye edeceğimiz başlıca aktivitelerdendir. Akşam yemeği ve geceleme Göcek koylarında yapılır.

6. Gün: BEDRİ RAHMİ KOYU-SARSALA-AĞA LİMANI

Kahvaltıdan sonra Mavi Yolculuk kültürünün önemli figürlerinden, ressam Bedri Rahmi’nin ismini taşıyan koya varılır. Daha sonra Sarsala Koyu’na demirlenir. Öğle yemeğinden önce Ağa Limanı’na varılır. Geceleme bu şirin limanda yapılır.

7. Gün: KUMLUBUK KOYU-CENNET ADASI-MARMARİS

Kahvaltıdan sonra Kumlubük Koyu’na doğru yola çıkılır. Burada yemek ve yüzme molası verilir. Beş çayı için Cennet Adası’na demirlenir. Cennet Adası, turumuzun yüzme molası için son durağı olacaktır. Geceleme için Marmaris Limanı’na saat 16.00’dan itibaren giriş yapılır. Arzu eden konuklarımız Marmaris’i gezebilir ve gece hayatını yaşayabilir.

8. Gün: MARMARİS

Teknede yapılan kahvaltıdan sonra 10.30’a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.

24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti

0850 840 80 60 0312 430 40 20