Tatil HizmetleriTatil Hizmetleri
Şifremi unuttum

Bali Turu

Tur Bilgisi

5 Gece 6 Gün
Singapur Havayolları ile Vizesiz
999 € ‘den itibaren

Tur Programı

1. Gün ISTANBUL – SINGAPUR – BALi

Istanbul Ataturk hava limanindan Singapur hava yollari SQ391 tarifeli seferi ile 13.30 hareket ve 05.00 Singapur’a varis.. MI176 tarifeli seferi ile 07.00’da hareket ve 09.35’te Bali’ye varısimizi takiben ozel aracimiz ile hotelimize transfer..

Hotele giris saati : 12.00

Geceleme otelinizde.

 

2. Gün BALi

Sabah kahvaltisindan sonra dileyen misafirlerimiz icin extra Tanah Lot Tapınağı Turu’na (75 Euro) katılabilirsiniz. Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiş, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak..Geceleme otelinizde.

3. Gün BALi

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.. Geceleme otelinizde.

4. Gün BALi

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz icin extra olarak Kintamani Turu (75 Euro) , Bali’yi yakından tanımanızı sağlayacak, sahil şeridinden ayrılıp gerçek ada halkı ve kültürünü keşfetmenizi sağlayacak, bu adanın olmazsa olmaz turlarından biri. Tam günlük bu tur için otelden ayrılarak ilk olarak Batu Bulan’da Barong dansını izliyoruz. Bu yöresel dans gösterisinden sonra UNESCO’nun onayladığı Batik el işçiliği atölyelerini gezerek bu şahane ürünlerin nasıl ortaya çıktığını öğreniyoruz. Buradan Kintamani bölgesine doğru harekete geçiyoruz. Yolda ahşap el sanatlarıyla ünlü Mas Köyü, gümüş el sanatlarıyla ünlü Celuk Köyü’nü ziyaret ederek bu ürünleri ve yapımlarını yakından tanıyor, bu ünlü el yapımı ürünleri satın alma şansı buluyoruz. Kintamani bölgesine vardığımızda, Volkanik Batur Dağı ve Gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeklerimizin ardından dönüş yoluna koyularak, Bali’ye özgü tropik meyvelerin, baharatların ve özellikle ilginizi çekecek olan Luwak kahvesinin yetiştirildiği bahçeleri ziyaret ediyoruz. Burada farklı yerel tatları barındıran çay ve kahvelerden tatma imkânımız oluyor. Daha sonrasında yol üzerinde geleneksel bir Bali evi ziyaretiyle turumuzu sonlandırıyoruz..Geceleme otelinizde.

5. Gün BALİ

5. Gün BALİ

6. Gün BALi – SINGAPUR – iSTANBUL

 

 

24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti

0850 840 80 60 0312 430 40 20