Tatil HizmetleriTatil Hizmetleri
Şifremi unuttum

Lara-Kundu Otelleri

6 Sonuç bulundu.

Aramayı Değiştir

Çocuklarınızın Yaşı

Sıralama Ölçütü

Kervansaray ANTALYA – LARA Antalya Türkiye

amenity-imageamenity-image
0 İncelemeler

Kenvansaray Lara Convention Center & SPA Lara'da hizmet vermektedir. Denize sıfır konumda yer alan otelin misafirlerine özel özel 170 metre uzunluğunda altın renkli kumsalı bulunmaktadır.

gecelik0.00TRY SEÇ

LARA CLUB HOTEL SERA
Antalya Türkiye

0 İncelemeler

3 adet açık yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Denizde sadece yüzmeyecek, kano, sörf gibi su sporlarından da faydanalabiliyor olacaksınız. Tatiliniz süresince paraşüt, sörf gibi aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

gecelik0.00TRY SEÇ

LARA CONCORDE DE LUXE RESORT
Antalya Türkiye

0 İncelemeler

Concorde De Luxe Resort Konaklama Özellikleri Konaklama Tipi: Ultra Herşey Dahil Konaklama Açıklaması: Sabah, Öğle ve Akşam Yemekleri Açık Büfe

gecelik0.00TRY SEÇ

LARA ROYAL HOLİDAY PALACE
Antalya Türkiye

0 İncelemeler

Royal Holiday Palace denize sıfırdır. Tesisin kendine özel kum ve çakıllı plajı bulunmaktadır. Tesisin açık, kapalı, çocuk ve kaydıraklı çocuk havuzunda keyifli günler geçirebilirsiniz. Su sporlarını sevenler için tesisin sunduğu havuz oyunları ve su topu faaliyetlerinden yararlanarak gün boyu eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

gecelik0.00TRY SEÇ

LARA SHERWOOD BREZE RESORT
Antalya Türkiye

0 İncelemeler

Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. 160 m uzunluğundaki sahile sahip tesisin kendine ait iskelesi vardır. 8 adet açık yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Tesiste bulunan banana, deniz bisikleti, jetski, kano, katamaran, yelkenli ile su sporları yaparak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

gecelik0.00TRY SEÇ

Venezia Palace KUNDU-LARA Antalya Türkiye

0 İncelemeler

Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Türkiye'nin tarih ve doğa hazinesi yörelerinden Akdeniz kıyılarındaki yeni turizm merkezi Aksu Kundu'da kurulmuş olup, saraylar şehri Venedik atmosferinin hissedileceği unutulmaz anlar yaşayacağınız bir tatil cennetidir.

gecelik0.00TRY SEÇ

24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti

0850 840 80 60 0312 430 40 20